EQUITONE vyzýva študentov: navrhnite originálnu fasádu

EQUITONE vyzýva študentov: navrhnite originálnu fasádu

Odštartoval 3. ročník obľúbenej študentskej súťaže EQUITONE – originálne odvetrané fasády. Záujemcovia sa môžu registrovať už dnes.

Súťaž EQUITONE – originálne odvetrané fasády je určená študentom odboru architektonické konštrukcie a projektovanie Stavebnej fakulty STU. Tí môžu svoje súťažné návrhy vypracovať počas akademického roka 2015/2016.

„Druhý ročník súťaže potvrdil rastúcu kvantitu i kvalitu návrhov. Dúfame, že aj tento rok študenti preukážu svoju tvorivosť a slobodu pri tvorbe, pričom však dokážu svoj projekt obhájiť aj po profesionálnej stránke,“ verí Juraj Palamarčuk, projektový manažér EQUITONE pre Slovenskú republiku.

Už tradične bude úlohou študentov spracovanie projektovej dokumentácie pre stavebný projekt a následne pre realizačný projekt existujúceho alebo fiktívneho objektu. Podmienkou je použitie obkladového materiálu EQUITONE na fasádu a aspoň jedného okruhu detailov EQUITONE.

Odborná porota bude pri posudzovaní projektov prihliadať nielen na architektonické riešenie stavby, spôsob uplatnenia fasádneho obkladu EQUITONE, ale aj na rozsah a kvalitu spracovania projektovej dokumentácie.

Členovia odbornej poroty s medzinárodným zastúpením:

Bobby O‘Neill, technický manažér EQUITONE
Philippe Hellemans, marketingový manažér EQUITON
Ing. Juraj Palamarčuk, projektový manažér EQUITONE pre Slovenskú republiku
Ing. arch. Pavol Pokorný

Atraktívne ceny

O troch najlepších návrhoch a udelení hlavných cien rozhodne odborná porota.

Všetky prihlásené návrhy, ktoré splnia súťažné podmienky a budú sa chcieť zúčastnisť súaže na našej facebookovej stránke, budú následne zverejnené. Na stránke bude mať široká verejnosť možnosť zahlasovať za svojho favorita, ktorý bude dodatočne odmenený cenou širokej verejnosti – iPad.

Ceny odbornej poroty

miesto – 500 eur
miesto – 400 eur
miesto – 300 eur

Registrujte sa už dnes

Do 3. ročníka súťaže EQUITONE – originálne odvetrané fasády sa študenti Katedry konštrukcií pozemných stavieb STU môžu registrovať už dnes na stránkach www.creaton.sk/sutaz.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.