EQUITONE [Natura] s obnaženou štruktúrou materiálov

EQUITONE [Natura] s obnaženou štruktúrou materiálov

Vláknocementové dosky EQUITONE [natura] zaujmú viditeľnou štruktúrou vlákien a svojím hladkým, matným povrchom s priznanou textúrou, ktorú možno vnímať dotykom. Uplatnia sa pri realizácii moderných fasád, ale aj pri rekonštrukciách starších budov.

Originálne vláknocementové dosky EQUITONE [natura] kombinujú viditeľnú vláknitú textúru s hodvábne hladkým povrchom. Fasádne panely EQUITONE [natura] sa ponúkajú v 16 základných farebných prevedeniach; od krémovo bielej po tmavý antracit. Možnosti kreatívneho stvárnenia fasád rozširuje desať doplnkových farieb.

Odvetrané fasády s obkladom EQUITONE [natura] sú subtílne a ľahké, ale pritom extrémne odolné. Do frekventovaných miest sú vhodné EQUITONE [natura] PRO s antigraffiti povrchovou úpravou, ktorá je odolná proti mechanickému poškodeniu, má hladký a ľahko udržiavateľný povrch.

Maximálny využiteľný rozmer dosiek EQUITONE [natura] je 3100×1250 mm pri hrúbke 8 a 12 mm. Materiál možno priamo na mieste rezaním jednoducho upraviť na ľubovoľnú veľkosť alebo tvar. Do zmesi prefarbený materiál zaručuje dokonalé prevedenie akéhokoľvek detailu. Architekti a dizajnéri ho preto radi využívajú aj pri návrhoch interiéru či v nábytkovom dizajne.

Kombinácia estetiky s nenáročnou údržbou a odolnosťou proti mechanickému poškodeniu je silnou stránkou vláknocementových dosiek EQUITONE. Jeho životnosť presahuje 50 rokov aj v najnáročnejších poveternostných podmienkach. Viac informácií o produktoch EQUITONE nájdete na www.equitone.sk

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.