Equitone na World Architecture Festival 2013 v Singapure

Equitone na World Architecture Festival 2013 v Singapure

S potešením vám oznamujeme, že EQUITONE sa stal oficiálnym sponzorom najväčšieho festivalu Svetovej architektúry 2013, ktorý sa bude konať v termíne od 2.10.2013 do 4.10.2013 v Marina Bay Sands v Singapure.

Očakávaná návštevnosť 2500 architektov, z ktorých 50% pochádza z Ázie a Tichomoria a 50% zo zvyšku sveta. Na festivale sa budú udeľovať nielen ocenenia pre medzinárodnú obec architektúry ale môžete tu diskutovať naživo o projektoch svetovej architektúry a nechať sa ňou inšpirovať. WAF je miestom kreativity kde sa talentovaní architekti z celého sveta bez ohľadu na skúsenosti a postavenie spájajú a oslavujú čistotu nádherných dizajnov jednotlivých stavieb. WAF je miesto kde úspech prichádza výhradne z kvality vašej práce.

Logo EQUITONE je už teraz možné vidieť ako oficiálneho sponzora na webovej stránke WAF. EQUITONE bude zároveň WAF organizáciou uvádzaný na všetkých propagačných a komunikačných materiáloch. Ako oficiálny sponzor je spoločnosť EBM Co. ako zástupca značky EQUITONE oprávnená uvádzať logo WAF ako nášho partnera.

Ako už býva zvykom, jednou z kategórii, kde je možné získať ocenenie, je aj návrh barového stánku. Značka EQUITONE je jednou z tých, ktorá sa bude uchádzať o prvenstvo a úzko spolupracuje s organizáciou, ktorá zaradila naše materiály do dizajnu barového stánku a ktorá zabezpečuje potrebnú PR komunikáciu.

Týmto by sme vás chceli aj my srdečne pozvať, aby ste prišli a občerstvili sa v našom EQUITONE bare. Nezmeškajte „happy hours“!

Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.