Doprajte si novú strechu

Doprajte si novú strechu

Rekonštrukcia strechy predstavuje vynikajúcu príležitosť, ako zvýšiť kvalitu bývania i cenu nehnuteľnosti.

Značka CREATON prináša široké možnosti pre estetické a spoľahlivé rekonštrukcie striech. Vďaka rozmanitému sortimentu pálených škridiel rôznych tvarov, rezov a povrchových úprav neexistuje architektonický návrh, ktorý by nebolo možné realizovať.

Stavebník sa, okrem estetiky rekonštruovanej strechy, môže spoľahnúť aj na kvalitu našej pálenej keramickej krytiny s viac ako 130 ročnou tradíciou výroby. Vďaka tomu poskytuje výrobca záruku 50 rokov na funkčné vlastnosti škridiel. Strešná krytina CREATON však môže vydržať aj celé generácie.

Detaily pre dokonalý výsledok

Pri rekonštrukcii je dôležité zveriť návrh skladby strechy skúsenému projektantovi a realizáciu prevereným pokrývačom. Nemenej dôležité je však aj používanie doplnkového príslušenstva. CREATON ponúka keramické strešné doplnky, ktoré nerušivo doplnia strechu a súčasne zabezpečia 100% funkčnosť zásadných detailov, ako napríklad dokonalé vetranie strechy.

Tip pre rekonštrukciu

V prípade rekonštrukcie domu, kedy vzniká obytný podkrovný priestor alebo dochádza k celkovej úprave strešného plášťa, sa zvyčajne mení z estetických dôvodov zároveň aj strešná krytina. Ak zachovávate pôvodný krov, odporúčame využiť posuvné škridly, pri ktorých možno prispôsobiť latovanie dĺžke krokiev.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.