CREATON rozšíril ponuku

CREATON rozšíril ponuku

Od apríla sa pod osvedčenou značkou keramickej krytiny CREATON začala predávať aj betónová a vláknocementová strešná krytina.

Stavebníci nájdu pod značkou CREATON komplexné riešenia pre moderné i klasické šikmé strechy. Ťažiskovým sortimentom značky CREATON na Slovensku bude keramická a betónová krytina. Krytiny sú dostupné nielen v rozmanitých farebných prevedeniach a povrchových úpravách, ale najmä so širokým doplnkovým príslušenstvom. To zaručuje zvládnutie každého detailu a bezproblémové fungovanie šikmej strechy.

Mimoriadna záruka na funkčnosť

Výrobca ponúka, vďaka vysokej kvalite vstupných surovín a modernej technológii výroby, na funkčné vlastnosti keramickej škridly CREATON záruku až 50 rokov.

Na funkčné vlastnosti modelov betónovej strešnej krytiny: HEIDELBERG, GÖTEBORG VERONA a plochej škridly KAPSTADT sa vzťahuje záruka 30 rokov.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.