CREATON oznámil strategické zmeny na veľtrhu BAU

CREATON oznámil strategické zmeny na veľtrhu BAU

Najväčší európsky stavebný veľtrh BAU v Mníchove ponúkol ideálnu príležitosť pre predstavenie strategických zámerov, ktoré sa týkajú preferovanej značky pálenej krytiny CREATON.

Po dvoch rokoch sa na veľtrhu BAU 2017 stretli špičky európskeho stavebného priemyslu. Nechýbala medzi nimi ani tradičná značka pálenej strešnej krytiny CREATON.

Predstavitelia skupiny Etex, pod ktorú značka CREATON patrí, využili túto príležitosť na oficiálne oznámenie strategických zmien v oblasti predaja strešných krytín. Značka CREATON sa v priebehu tohto roka stane zastrešujúcou značkou pre komplexné riešenia šikmých striech.

CREATON tak rozšíri tradičnú ponuku sortimentu keramickej strešnej krytiny o betónovú strešnú krytinu a vláknocementovú krytinu. Každá z krytín bude k dispozícii so širokým doplnkovým príslušenstvom pre zvládnutie každého detailu a pre bezproblémové fungovanie šikmej strechy. CREATON sa tak stane dodávateľom kompletných riešení pre neobmedzené architektonické riešenia striech.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.