CREATON na veľtrhu Střechy Praha 2016

CREATON na veľtrhu Střechy Praha 2016

Majstri pokrývačského remesla z Českej republiky i Slovenska sa stretli už na 18. ročníku medzinárodného veľtrhu Střechy Praha. Mnohí z nich so záujmom zavítali na stánok CREATON.

Střechy Praha – najvýznamnejší veľtrh v odbore striech v našom regióne, ponúkol koncom januára pestrý program pre odbornú i širokú verejnosť. Špecifické zameranie veľtrhu každoročne láka profesionálov, ktorí si tu spravia prehľad pred nadchádzajúcou stavebnou sezónou.

Riešenia pre novostavby i rekonštrukcie

Návštevníci mali možnosť zoznámiť sa s vyhľadávanou keramickou strešnou krytinou od nemeckého výrobcu CREATON, tradičnou vláknocementovou krytinou ETERNIT, ale aj s exkluzívnymi fasádnymi panelmi EQUITONE.

Zástupcovia spoločnosti CREATON prezentovali na svojom stánku nielen najžiadanejšie modely strešných krytín. Upozorňovali tiež, ako správne postupovať pri rekonštrukciách striech. „Rekonštrukcie striech sú mimoriadne aktuálna téma. Považujeme za dôležité upozorňovať na špecifiká, ktoré sú kľúčové z hľadiska jej funkčnosti,“ hovorí Eva Kovačovičová, obchodná riaditeľka CREATON.

Partner pre pokrývačov

CREATON ponúka spoľahlivú a modernú strešnú krytinu, ktorej funkčné vlastnosti sú overené časom. Dlhodobou ambíciou značky CREATON je byť dôveryhodným partnerom pre pokrývačov. „Pokrývačská práca je v prvom rade o remeselnej zručnosti a neustálom vzdelávaní sa. Prostredníctvom našich výrobkov a odborného poradenstva sa budeme snažiť byť nápomocní remeselníkom pri ich práci, bez ohľadu na to, či pôjde o novostavby alebo rekonštrukcie,“ dodáva Eva Kovačovičová.

Ukážka fasádnych panelov

Koncentráciu odborníkov na veľtrhu využili predstavitelia spoločnosti aj na predstavenie fasádnych panelov EQUITONE. Spravili tak jednak pre zvýšený dopyt po netradičných a spoľahlivých riešeniach odvetraných fasád, a zároveň pri príležitosti konania sa Konferencie Izolace 2016 s medzinárodnou účasťou a hlavnou témou Obvodové plášte a stavebná fyzika. Viac informácií o produktoch EQUITONE na www.equitone.sk

O veľtrhu Střechy Praha

Střechy Praha je medzinárodný veľtrh strešných krytín, materiálov, doplnkov, remesiel a služieb pre stavbu a renováciu striech. Konal sa na výstavisku v pražských Letňanoch od 21. do 23. januára 2016 spoločne s veľtrhom REMESLO PRAHA, najväčším českým stretnutím remeselníkov, a veľtrhom úspor energií SOLAR PRAHA.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.