CREATON na TRENDY DESIGN DAYS

CREATON na TRENDY DESIGN DAYS
tdd-2016-2x1

Všetkých priaznivcov moderného bývania potešili poradenské dni časopisu Trendy bývanie. Počas TRENDY DESIGN DAYS sa od 14. do 16. októbra predstavila aj štýlová keramická krytina CREATON.

V bratislavskom Auparku sa počas TRENDY DESIGN DAYS predstavili novinky z oblasti stavebníctva. Architekti, dizajnéri a ďalší odborníci poukázali na aktuálne dizajnové trendy a širokej verejnosti poskytli bezplatné poradenstvo.

Medzi dizajnovými výrobkami, ktoré sa prezentovali počas tohto podujatia, nechýbala ani keramická krytina CREATON. „Strecha je korunou domu. Keramická strešná krytina CREATON vyniká ušľachtilým vzhľadom a funkčnosťou preverenou celými generáciami. A to sú vlastnosti, ktoré nikdy nevyjdú z módy,“ skonštatovala Eva Kovačovičová, obchodná riaditeľka CREATON pre Slovenskú republiku.

Jozef Nemček, obchodný zástupca CREATON pre západné Slovensko, bol počas celej akcie k dispozícii návštevníkom nákupného centra. Podujatím sprevádzal moderátor Karol Csino a dopĺňali ho tanečné a hudobné vystúpenia.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.