CREATON na TRENDY DESIGN DAYS

CREATON na TRENDY DESIGN DAYS

Všetkých priaznivcov moderného bývania potešili poradenské dni časopisu Trendy bývanie. Počas TRENDY DESIGN DAYS sa od 14. do 16. októbra predstavila aj štýlová keramická krytina CREATON.

V bratislavskom Auparku sa počas TRENDY DESIGN DAYS predstavili novinky z oblasti stavebníctva. Architekti, dizajnéri a ďalší odborníci poukázali na aktuálne dizajnové trendy a širokej verejnosti poskytli bezplatné poradenstvo.

Medzi dizajnovými výrobkami, ktoré sa prezentovali počas tohto podujatia, nechýbala ani keramická krytina CREATON. „Strecha je korunou domu. Keramická strešná krytina CREATON vyniká ušľachtilým vzhľadom a funkčnosťou preverenou celými generáciami. A to sú vlastnosti, ktoré nikdy nevyjdú z módy,“ skonštatovala Eva Kovačovičová, obchodná riaditeľka CREATON pre Slovenskú republiku.

Jozef Nemček, obchodný zástupca CREATON pre západné Slovensko, bol počas celej akcie k dispozícii návštevníkom nákupného centra. Podujatím sprevádzal moderátor Karol Csino a dopĺňali ho tanečné a hudobné vystúpenia.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.