Časom aj peniazmi šetrí presná škridla

Časom aj peniazmi šetrí presná škridla

Tvrdá strešná krytina je oddávna symbolom bezpečného a pohodlného domova pre viacero generácií. Betónové i keramické škridly dokážu vďaka svojej pevnosti zniesť dostatočnú záťaž, a to aj v prípade bohatej snehovej nádielky, a chránia domov pred nepriazňou počasia.

Ponúkame najobľúbenejšie druhy tvrdej krytiny na našom trhu: keramické škridly značky CREATON a betónové škridly značky EURONIT. Nielen vo vysokej kvalite vyhotovenia, ale aj v pestrej palete farieb, tvarov a modelov. Šetrite na správnom mieste. Kvalita škridly má zásadný vplyv na ekonomiku strechy. Nielen z hľadiska dlhej životnosti, ale aj z hľadiska časových úspor pri jej realizácii.

Škridly značiek CREATON a EURONIT sa vyrábajú prémiovou nemeckou technológiou, ktorá zaručuje nielen ich funkčnosť, ale aj rozmerovú presnosť. Rozmerová presnosť škridiel zjednodušuje montáž strešnej krytiny vďaka tomu, že škridly po uložení do seba dokonale zapadnú. Netreba vyvíjať zvýšenú námahu pri kladení, práca trvá kratší čas a strecha je zároveň chránená pred vniknutím vlhkosti.

CREATON – tradícia kvality

Pálená strešná krytina značky CREATON zaujme na prvý pohľad, a to nielen šírkou možnosti výberu modelov, veľkostí a farieb. Spojenie krásy s dlhou životnosťou, nemeckou kvalitou a bezproblémovým kladením zapríčinilo, že sa stala jednou z najvyhľadávanejších tvrdých strešných krytín v Európe.

Niektoré modely škridly CREATON sa vyrábajú unikátnou technológiou Keralis, počas ktorej sú čisté a kvalitné suroviny rozomleté na jemný prach. Ten sa následne spracuje na zmes, z ktorej sa pri teplote viac ako 1 100 °C vypália škridly. Táto technológia umožňuje rovnomerné prefarbenie škridiel v celej hrúbke páleného črepu.

EURONIT – odolná strecha

Poznávacím znamením betónovej strešnej krytiny EURONIT je unikátne technické riešenie nadpojenia škridiel vďaka dvom drážkam. Tak je strecha chránená proti podfukovaniu náporového dažďa. Toto premyslené riešenie v kombinácii s patentovanou nemeckou technológiou výroby zaručuje nielen bezproblémové kladenie, ale najmä odolnosť tejto krytiny aj v extrémnych podmienkach.

Špeciálna povrchová úprava DURATOP zabezpečí dlhé roky intenzívne farby a znižuje nároky na údržbu strechy na minimum.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.