Betón ponúka kvalitu za výhodnú cenu

Betón ponúka kvalitu za výhodnú cenu
domino-ref-2x1

Betónová strešná krytina EURONIT je rozumná investícia. Nielenže jej vyvážené proporcie prepožičiavajú streche harmonický vzhľad. Výrobca tiež ponúka na funkčné vlastnosti osvedčenej betónovej škridly EURONIT 30 ročnú záruku.

Betónová strešná krytina EURONIT je spoľahlivou, ekonomicky výhodnou voľbou. Poznávacím znamením škridiel EURONIT je napojenie pomocou zdvojenej hornej drážky, ktorá účinne zabraňuje vzlínaniu hnaného dažďa a prachového snehu. Tesnosť krytiny maximalizujú zvýšené, pod uhlom stúpajúce bočné drážky. Dvojité spevňujúce rebrovanie zvyšuje stabilitu a pevnosť škridly. Závesné nosy zase umožňujú bezpečné zavesenie na strešné laty, ktoré vďaka špeciálnemu tvaru chránia aj pred vlhkosťou.

Nezabúdajme, že k strešnej krytine si treba vybrať materiály zodpovedajúce jej životnosti. Mimoriadne dôležitá je poistná hydroizolačná vrstva. Práve pri jej realizácii často dochádza k chybám.

Povrchová úprava pre krásu i odolnosť

Krytina EURONIT je v ponuke v dvoch povrchových prevedeniach. Tradičný je polomatný povrch. Nielen do náročných klimatických podmienok je vhodná povrchová úprava DURATOP. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti UV žiareniu. Strecha si tak zachová intenzívne a žiarivé farby po dlhý čas.

Hladký povrch s úpravou DURATOP zabraňuje usadzovaniu nečistôt a zaručuje čistotu povrchu škridly. Maximalizuje sa tak prirodzený samočistiaci vplyv dažďa.

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.