2. ročník súťaže EQUITONE – Hlasovanie začína

2. ročník súťaže EQUITONE – Hlasovanie začína

Od začiatku augusta máte možnosť hlasovať na našej facebookovej stránke za najlepší návrh fasády v podaní študentov Stavebnej fakulty STU.
Podporte svojho favorita v online hlasovaní.

Študenti 5. ročníka odboru architektonické konštrukcie a projektovanie na Stavebnej fakulte STU mali možnosť zapojiť sa do 2. ročníka súťaže EQUITONE – originálne odvetrané fasády.

Ich úlohou bolo vypracovanie projektovej dokumentácie pre stavebný projekt a následne pre realizačný projekt existujúceho alebo fiktívneho objektu.

Podmienkou bolo použitie obkladového materiálu EQUITONE na fasádu a aspoň jedného okruhu detailov značky EQUITONE. Na konci akademického roka sa do súťaže prihlásilo celkovo 27 študentov, z ktorých vám prezentujeme na našej facebookovej stránke 17 návrhov.

Okrem odbornej poroty bude mať možnosť vyjadriť sa k prácam aj široká verejnosť.

Súťaž o najsympatickejší súťažný návrh

Ktokoľvek môže na našej facebookovej stránke zahlasovať za svojho favorita. O víťazovi rozhodne najvyšší počet lajkov v galérii, ktorá bude verejná v deň začiatku súťaže. Online hlasovanie bude spustené 3. 8. 2015 od 12.00 hod. a potrvá do konca augusta. Víťaz online hlasovania s najvyšším počtom likeov si odnesie výhru v podobe iPadu.

Jeden z hlasujúcich bude odmenený hodnotnou knižnou výhrou. S menami všetkých víťazov a výhercov sa zoznámime počas slávnostného vyhlásenia výsledkov, ktoré sa uskutoční začiatkom septembra 2015 na Stavebnej fakulte Slovenskej Technickej Univerzity.

Veľa šťastia prajeme všetkým zúčastneným!

Nenechajte si ujsť nové články.

Odoberajte novinky do mailu
Janka pracuje vo firme CREATON od 2012 a je zodpovedná za marketingové aktivity pre Slovenskú a Českú republiku v oblasti striech a fasád a z času na čas prispieva novými článkami do blogu.